Środa 25 kwietnia 2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Podyskutuj o klimacie w Twoim powiecie
dodano: 2012-12-21 09:18:33

Instytut na rzecz Ekorozwoju
 Związek Powiatów Polskich

mają zaszczyt zaprosić

na debatę o przyszłości powiatu monieckiego

11 stycznia 2013 o godz. 9.00

w budynku Starostwa Powiatowego w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
sala konferencyjna (2 piętro)

Sposób zgłoszenia na debatę:
Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać:
- faxem na numer (22) 851 04 00;
- mailem (scan formularza lub wpisując w treść maila dane z formularza) na adres e-mail: debaty@ine-isd.org.pl;
- telefonicznie (w ostateczności) podając dane z formularza na numer (22) 851 04 04.

Każdy może zgłosić dowolną liczbę osób. Zgłoszenia przyjmujemy do 2 dni przed debatą.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Otrzymanie zgłoszenia zostanie potwierdzone mailem na podany w zgłoszeniu adres mailowy.

Debata realizowana jest w ramach projektu Dobry Klimat dla Powiatów (DOKLIP) - celem projektu jest zaangażowanie polskich powiatów w działania służące ograniczeniu emisji gazów cieplarnianych oraz adaptacji do zmian klimatu. W ramach projektu powiaty diagnozują stan ochrony klimatu na swoim terytorium, uzyskują narzędzia do oceny własnego śladu węglowego, korzystają z bezpłatnych działań edukacyjnych skierowanych do mieszkańców, przyjmują deklarację Dobry Klimat dla Powiatów. DOKLIP realizowany jest we współpracy: Instytut na rzecz Ekorozwoju — lider, Związek Powiatów Polskich oraz Community Energy Plus z Wielkiej Brytanii - partnerzy.
Więcej na: www.chronmyklimat.pl/DOKLIP

Dodatkowe pliki do ściągniecia:
nazwa pliku opis rozmiar
Microsoft Word formularz_zgłoszeniowy.doc 179kb