Piątek 25 maja 2018, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Szkolenie OC
dodano: 2017-11-13 10:54:32

Szkolenie internetowe z zakresu obrony cywilnej dla mieszkańców powiatu

Zachęcamy mieszkańców powiatu monieckiego do zapoznania się z prezentacjami na temat: 1. Potencjalne zagrożenia czasu wojny i pokoju oraz sposoby przeciwdziałania zagrożeniom. 2. Ostrzeganie ludności w oparciu o nowe rodzaje alarmów i sygnałów alarmowych oraz komunikatów ostrzegawczych.

Celem szkolenia jest zapoznanie mieszkańców powiatu monieckiego z potencjalnymi zagrożeniami czasu wojny i pokoju oraz sposobami postępowania w celu ograniczenia ich skutków, a także rodzajami alarmów, sygnałów alarmowych i komunikatów ostrzegawczych.

PREZENTACJE:

2. Rodzaje alarmów i sygnałów alarmowych oraz komunikatów ostrzegawczych, a także zasady postępowania po ich usłyszeniu.

3. Poradnik postępowania mieszkańców w sytuacji zagrożenia.

4. Ostrzeganie i alarmowanie ludności.

źródło:www.monki.pl